March 22, 2019

Baymak ısı pompası serisine iki yeni model ekledi

Baymak, havadan aldığı enerji ile dört mevsim iklimlendirme sağlayan ısı pompası serisine yepyeni iki model daha ekliyor. Baymak’ın en son DC inverter teknolojisine sahip yeni Split ve Monoblok ısı pompaları düşük enerji tüketimi, çevre dostu teknolojisi, ekonomik mod özelliği ve taşınabilir paneli  sayesinde kullanıcılarına konfor sunuyor.

Geniş ürün gamıyla her türlü ihtiyaca yönelik çözümler sağlayan Baymak, ısı pompası serisinin iki yeni modeli  enerji sınıfı ısıtma – soğutmada  A ++ değeri ve EN 14511’e göre 4,4 ile 4,8 arasında değişen yüksek COP değerleri sayesinde  yüksek verim sunarken düşük enerji tüketimiyle de fark yaratıyor. Baymak’ın havadan aldığı enerjiyi ısıtma ve soğutma için farklı ihtiyaçlara göre kullanıma sunan Split ve Monoblok modelleri mayıs ayı içerisinde satışa sunulacak.

LCD ekrana sahip kontrol paneli kablo ile taşınarak harici bir şekilde de kullanıma olanak sağlayan Baymak’ın yeni nesil Split ve Monoblok ürünleri,  kontrol altyapısı ve ErP uyumlu düşük enerji tüketimli sirkülasyon pompası ile verimlilik değerlerinde öne çıkıyor. Baymak’ın yeni nesil ısı pompaları, -2°C dış hava sıcaklığında 60°C gibi yüksek çıkış suyu sıcaklığı, düşük sesle çalışma özellikleri ile  en zorlu hava koşullarında bile kesintisiz konfor ve yüksek performans sunuyor. Monoblok tip ürünler  akışkan borulaması gerektirmeyen kompakt bir  tasarıma sahipken  Split tip modeller  ise,  hafif  dış ünite tasarımıyla kullanıcılara kolay montaj imkanı sağlıyor.

En son DC inverter kompressör teknolojisine sahip Baymak ısı pompaları, ne kadar ısıtma yüküne ihtiyaç olduğunu hassas bir şekilde hesaplayarak yalnızca evin ihtiyacı kadar elektrik tüketiyor. Baymak ısı pompaları 6,8,10,12,14 ve 16kW kapasiteleri ile apartman dairesinden villaya farklı mekanlarda hem ısıtma hem de soğutma için merkezi sistem konforunu tek çatı altında sağlıyor. Dört mevsim ideal iklimlendirme konforunu yaşatan yeni nesil Baymak ısı pompaları iki farklı ortam için gerekli olabilecek çıkış suyu sıcaklıklarını birbirinden bağımsız olarak ayarlayabiliyor. Kullanım sıcak suyunda ise kullanıcı tercihine göre boylerde oluşabilecek bakterilerin öldürülmesi için suyun sıcaklığını aniden çok yüksek seviyelere çıkartabiliyor.

Baymak yeni ısı pompası serisi Mayıs ayından itibaren tüm Baymak Bayileri ve  Orange Store’da satışa sunulacak.

 

Ads.

Related Posts