March 22, 2019

Baymak’tan yeni Katı Yakıtlı Kazan Ailesi Linyit Comfort

Isıtmanın her alanında öncü olan Baymak, katı yakıt tüketiminde başlattığı projesiyle, kazan ailesini yeniledi. Mayıs ayında bayilerde satışa sunulacak Linyit Comfort serisi katı yakıtlı kazan ailesi, enerji tasarrufu, ergonomi ve kolay kullanımıyla tüketici konforunu bir arada sunuyor.

İklimlendirme sektörünün Türkiye’de öncü kuruluşlarından Baymak, her ihtiyaca cevap verebilen geniş ürün gamını yenilemeye devam ediyor. Yeni ürünlerin geliştirilmesinde kullanılan AR-GE altyapısı ve teknoloji yatırımının yanı sıra tüketici geribildirimlerini de dinleyen Baymak için en son yenilenen Katı Yakıt Kazan Ailesi bu alandaki en üst noktayı temsil ediyor.

 

Baymak yeni Linyit Comfort serisi katı yakıtlı kazanlar çelik kaynaklı güçlü yapısı ve şık tasarımıyla Mayıs ayı içerisinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni Linyit Comfort serisi kazanlar manuel, elle yüklemeli ve stokerli, otomatik yakıt yüklemeli olmak üzere iki farklı konfigürasyonda tasarlandı. 20.000 kcal/h ve 40.000 kcal/h kapasiteyle satışa sunulan kazanlar kısa süre sonra yeni otomatik kül boşaltma ve otomatik ateşleme özellikleriyle de kullanıcıların konforunu arttırmak adına tamamen otomatik hale getirilecek.

 

Linyit Comfort serisi kazanlar; şık, kompakt tasarım, geniş yakıt yükleme ağzı, duman borulu geçiş sayesinde yüksek verim ve fonksiyonel kontrol paneli ile rakiplerine göre farklılaşıyor. Baymak Linyit Comfort tüm Baymak bayileri ve Orange Store’larda satışa sunuluyor.

Ads.

Related Posts