Haziran 19, 2019

Ayvaz Akademi’nin Buhar Eğitimleri Devam Ediyor

Ayvaz bünyesinde üç yıl önce kurulan Ayvaz Akademi, düzenlediği şirket içi ve şirket dışı eğitimlerle sektörde büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Ayvaz Akademi bünyesinde Türkiye genelinde düzenlenen “Buhar Kullanımında Enerji Verimliliği ve Buhar Ekipmanları” seminerlerinin sonuncusu Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Antalya Temsilciliği ve Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ortaklığında 13-14 Mart 2017 tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti.

İlk gün Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile Akdeniz Üniversitesi’nde bir araya gelen Ayvaz Eğitim ve Proje Danışmanı  Tarık Güner, geleceğin mühendislerine buhar sistemlerini, endüstride buharın neden kullanıldığını ve buhar kullanımında nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı. Gençler, Güner’e konuyla ilgili tüm soruları sorma fırsatı da yakaladılar. İkinci gün ise sektörde aktif olarak yer alan mühendislerle MMO Antalya Şubesi Toplantı Salonu’nda buluşan Güner, buhar kullanımının püf noktaları ve enerji verimliliğine etkisi ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Güner, mühendislerin sahada yaşadığı deneyimleri dinleyip sorularını da cevapladı. Seminerin sonunda MMO Antalya Şubesi, Tarık Güner’e ve bu seminerin gerçekleşmesi için çaba sarfeden Ayvaz Antalya Bölge Müdürü Yalçın Özçelik’e teşekkür plaketi verdi.

MMO Antalya Şubesi, seminere katılamayan üyelerinin toplantıyı canlı olarak takip edebilmesi için Youtube üzerinden canlı yayın yaptı. Bu programın kaydını aşağıdaki linkten takip ederek izleyebilirsiniz:

 

 

Ads.

Benzer Haberler