March 22, 2019

ALDAĞ A.Ş. YENİ NESİL ÜRÜNLERİNİ, TESKON+SODEX FUARI’NDA SERGİLEDİ

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından ALDAĞ A.Ş. 19-22.Nisan.2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen Doğalgaz, Isıtma, Soğutma, Klima, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal ve Güneş Enerjisi Sistemleri gibi farklı ürün gruplarını bir araya getiren TESKON SODEX Fuarı’na katıldı. Fuar, TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ile eş zamanlı olarak gerçekleştirildi.

ALDAĞ A.Ş. TESKON Sodex Fuarı’nda ki standında; ALDAĞ AR-GE departmanının 2016 yılında geliştirmiş olduğu yeni nesil “Kompakt Klima Santralini” ve “EC fanlı fancoil” cihazını sergiledi. ALDAĞ, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan yeni nesil “Kompakt Klima Santrali” dizaynı ile müşterilerine ; en dar alanlarda kolaylıkla kullanım imkanı sunuyor. 20.000 m³/h’e kadar hava debisi sağlayan ve 9 farklı modelde üretilen “Kompakt Klima Santrali”, 185 kW’a kadar soğutma, 215 kW’a kadar ısıtma kapasitesi aralığında çalışmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan yüksek verimli EC motorlu plug fanlar ile enerji tüketimi minimum seviyededir. Yüksek verimli plakalı tip ısı geri kazanım eşanjörü sayesinde en düşük seviyede ısıtma-soğutma kapasitesinde çalışır. Ayrıca %100 taze havalı ve karışım havalı tip alternatifleriyle müşterilerine esnek çözümler sunar. Fuarda ziyaretçilerden yoğun ilgi gören bir diğer ürün de yeni nesil “EC fanlı Fancoil” cihazı oldu. EC fanlı Fancoil cihazları 1kW – 10kW soğutma kapasitesi aralığında, 7 farklı modelde üretilmektedir. EC motorlu fanlar sayesinde sessiz çalışır ve enerji tüketimi minimum seviyededir. Estetik tasarımı sayesinde son derece şık bir görünüme sahiptir.

ALDAĞ A.Ş. 21.Nisan akşamı Deniz Restaurant’ta düzenlediği yemek davetiyle de sektörün önde gelen tasarımcılarını, mekanik tesisat firması yetkililerini ve basın mensuplarını ağırladı.

Ads.

Related Posts