March 22, 2019

Erdemler Elektromekanik 10. Yılını kutladı

Erdemler Mekanik çalışanları bu yılki geleneksel iftar davetinde 10. Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadılar.

2006 yılında mühendislik ve taahhüt hizmetlerini vermek amacıyla kurulan Erdemler Elektromekanik’in geleneksel iftarının bu yıl farklı bir anlamı vardı. Erdemler Mekanik çalışanları bu yılki geleneksel iftar davetinde 10. Yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadılar. Renaisens Hotel’de düzenlenen Elektromekanik Mekanik’in 10. Yıl kuruluş etkinliğine, iklimlendirme sektörü sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ve temsilcileri, inşaat sektörü ve iklimlendirme sektöründen birçok firmanın yetkilisi ve temsilcisi katıldı. Erdemler Elektromekanik’in 10. Yıl filmin yayınlanmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Erdem,  Erdemler Elektromekanik’in kuruluş hikâyesini anlattı. Erkan Erdem, “Biz Erdemler Elektromekanik’i 3 kişi kurduk. Yola çıktıktan sonra ortaya koyduğumuz işlerle zamanla 100 kişiye kadar ulaştık. Çok önemli projelere imza attık ve yıllık 50. Milyon cirolara ulaştık.” açıklamasında bulundu.  Erkan Erdem konuşmasının devamında, Türkiye’nin en önemli, projelerinin mekanik tesisatını yapmış olmanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.

Elektromekanik Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Erdem, konuşmasının son bölümünde, şirketi kurduklarında en büyük arzularının aile büyükleri ve sektörde önemli bir yeri olan Hüseyin Erdem’in şirket bünyesine katılması olduğunu belirtti. Hüseyin Erdemin şirket bünyesine katılması ile şirketin daha da önemli işlere imza attığını söyleyen Erkan Erdem, Hüseyin Erdem’i gecenin anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet etti.

Gecede kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere ayrı ayrı teşekkür ederek, Ramazan aynın ülkeye huzur mutluluk ve barış getirmesini dilediği konuşmasında Erdemler Elektromekanik Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem; “10.yılını kutladığımız Erdemler Mekanik, iki genç tarafından kuruldu. Bana gelip fikrimi sorduklarında, “Yapmayın, bu iş çok zor.” dedim kendilerine ama onlar kendilerine engel olmamamı istediler ve yola çıktılar. Çok zorlu zamanlardan geçerek bugünlere gelindi. Bunun için şirketi kuran ve bugünlere getiren Erkan Erdem, Ali Osman Erol, Ayhan Erdem’in alkışı hak ettiklerini düşünüyorum. Çok emek yoğun, zorlu bir sektördeyiz.  Şirketler büyürken çok dikkatli olmak zorundalar.  Bu açıdan kendileri ile bilgi birikimimi paylaşmaktan onlarla birlikte çalışıyor olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. ” dedi.

İnşaat sektörünü, şuanda çok büyük riskler barındırdığını, yatırımcıları, projecileri, ürün tedariği sağlayan üreticiler ve mümessil firmaların, ayır ayrı öneme sahip olduğunu fakat uygulamanın çok zor bir iş olduğuna dikkat çeken Hüseyin Erdem, sektörün birlikte çalışması gerektiğine dikkat çekti.  Hüseyin Erdem, Erdemler Elektromekanik ailesine teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

 

Ads.

Related Posts