Protek Mühendislik TÜYAK 2017’de

İki yılda bir yapılan “Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi”nin beşincisi 9 – 10 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Cevahir Otel’de yapılacak. Protek Mühendislik, Yangın güvenlik sistemleri konusundaki ürün ve hizmetleriyle TÜYAK 2017’de yerini alacak. Yangın ve Güvenlik Sistemlerinde kullanılan elektronik, mekanik ve inşai çözümleri tek merkezden müşterilerine OneStopShop mantığı ile sunan Protek Mühendislik, gerekli mühendislik desteğini de kendi kadrosu ile karşılıyor.

Protek Mühendislik’in TÜYAK 2017’de yer alan standında, giderek yaygınlaşan sprinker sistemlerine alternatif FOGTEC Yüksek Basınçlı Su-Sis Sistemleri, PRO227 Gazlı Söndürme Sistemleri ve yangın perdelerini ürünlerini tanıtacak.

Yangına, sabotaja, depreme, iş kazalarına, çevre risklerine karşı algılayan, uyaran ve uygun çözüm sunan yeni cihaz ve sistemleri tanıtmak, günümüz teknolojisine uygun koruma ve önleme sistemlerindeki gelişmeleri ve yeni tasarım esaslarını açıklamak, problemleri tartışmak, yangın ve güvenlik sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirmek, ilgili yönetmelik ve standartlardaki gelişmeleri açıklamak amacıyla da düzenlenen sempozyum ve serginin ana teması “Yangında Can Güvenliği ve Risk Yönetimi” olacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + twelve =