Ekim 14, 2019

AMCA Üyesi Tek Türk Havalandırma Firması Cvsair

AMCA üyeliğine sahip firmalar arasında Türkiye’den sadece Cvsair yer alıyor.

“Kapalı ortamların konforlu, sağlıklı ve emniyetli olması ortam havasının sağlıklı olmasına bağlıdır” prensibiyle çalışmalar yürüten AMCA, havalandırma sistemleri üreticilerinin ürettikleri ürünleri testlerden geçirerek, kapalı ortamların havalandırılmasında garantili ürünler sunulmasını sağlıyor.

1917 yılında ABD’li fan şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulan AMCA (Amerikan Hava Hareketi ve Kontrolü Birliği); üretici firmaların ürünlerini çeşitli testlerden geçirerek belirlenen standartlara uygunluğunu belirten sertifikalandırma programı uygulayan birliktir. Fan, panjur, amortisör, hava perdeleri, hava kanalı, hava akışı ölçüm cihazları ve diğer hava sistemleri üreticilerinin oluşturduğu AMCA, hava hareket ve kontrolü sistemleri üreticilerinin, halk sağlığını korumak ve üreticilerin birliğini oluşturmak için kuruldu. AMCA’nın dünya genelinde 37 ülkede 380’den fazla üye firma ile global bir birliktelik sergiliyor.

AMCA üretici firmaların ürünlerini çeşitli testlerden geçirerek belirlenen standartlara uygunluğunu belirten sertifikalandırma programı uyguluyor. Yaklaşık 275 üreticinin 3.700’den fazla ürünü, AMCA Onaylı Derecelendirme Programı dâhilinde bulunuyor. AMCA üyeliğine sahip firmalar arasında Türkiye’den sadece Cvsair yer alıyor. Cvsair’in AMCA üyeliği ile birlikte AMCA Genel Merkezi’nde üye firmaların ülke bayraklarının yanında Türk Bayrağı da konuldu.

 

 

www.cvsair.com.tr

Ads.

Benzer Haberler