March 23, 2019

ALDAMED Paket tip hijyenik klima santralleri “Ameliyathane havalandırmasında güvenilir tercih”

ALDAĞ tarafından üretilen Aldamed paket tip hijyenik klima santralleri, DIN 1946-4:2008 standardına tam uyumlu olup TÜV-NORD laboratuvarlarından sertifikalıdır. Tamamen paslanmaz iç yüzey ve montajdan önce boyanan dış yüzey sayesinde korozyon riski ortadan kaldırılmıştır. Aldamed kolay erişilebilirliği ve korozyon dayanımı maksimum seviyede olan komponentleri sayesinde ameliyathane iklimlendirmesinde ideal çözümler sunmaktadır. Besleme tarafında iki kademe filtrasyon, hepa kutularından önce havanın EN 779 standardına göre F9 sınıfında filtrelenmesini sağlamaktadır.

Ayrıca bünyesinde bulunan elektrikli ısıtıcı ve buharlı nemlendirici sayesinde farklı ameliyat tiplerine göre değişen sıcaklık ve nem değerlerine ulaşabilmektedir. Tamamen tak-çalıştır olarak üretilen Aldamed cihazları sahip olduğu üstün otomatik kontrol panosu sayesinde bina otomasyon sistemlerine kolaylıkla adapte olabilmektedir. EC motorlu plug fanlarla sunulan Aldamed cihazı 2500-7500 m³/h aralığında hava debisi sağlayabilen modellerinde enerji tüketimini de en düşük seviyede tutmaktadır. %100 taze havalı ve plakalı ısı geri kazanımlı modelleri sayesinde %60 ve üzerinde ısı geri kazanımı sağlayabilmektedir. Aldamed, entegre soğutma devresi sayesinde dış ünite gereksinimi olmadan doğrudan çalıştırılabilen modelleriyle fark yaratmaktadır.

Sistemde kullanılan yüksek verimli ve sessiz scroll kompresörler, enerji tüketimini azaltan bir diğer unsur olmakla birlikte düşük ses seviyesi sayesinde mahallere yakın konumlandırılan bu cihazlarla gürültü en az seviyede tutulabilmektedir.

Ads.

Related Posts