Nisan 20, 2019

Niba soğutma kuleleri Kuveyt Havalimanı’nda

Yılda 5 Milyon yolcu karşılama kapasitesine sahip olacak, 27.000 metrekarelik çok katlı yolcu terminalinden oluşan  Kuveyt Uluslararası Havalimanı Destek Terminali (Kuwait International Airport, Support Terminal) için Niba’nın sertifikalı NB model soğutma kuleleri tercih edildi.

Türkiye ve yurtdışında birçok havalimanında hizmet veren Niba soğutma kuleleri, Kuveyt’te de birçok uluslararası rakip arasından tercih edildi. CTI ve Eurovent sertifikalı her biri 4.346 kW kapasiteli 3 adet Niba su soğutma kulesi, kalitesiyle ve sertifikayla güvence altına alınmış ısıl performansıyla bu prestijli projede yerini aldı.

Adıyaman Park AVM’de Niba Soğutma Kuleleri Tercih Edildi.

Adıyaman’ın en büyük AVM’si olan Adıyaman Park AVM ‘de hayat başlıyor. Adıyaman’a yeni bir soluk getirecek toplam 72 bin metrekare kapalı alanda, yılda 4 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlaması beklenen bu prestijli projede kalite ve yüksek performanslarından dolayı Niba Soğutma kuleleri tercih edildi.

Projede 3 adet 2400 kW kapasiteli, uzun ömüre sahip CTP (Camelyaf Takviyeli Polyester) konstrüksiyonlu HMP serisi soğutma kuleleri hizmet edecektir.

Niba’nın  sertifikalı kule modelleri zenginleşiyor

Türkiye’nin ilk CTI ve Eurovent sertifikalı soğutma kulesi imalatçısı Niba, sertifikalandırılmış modellerinin sayısını arttırarak kullanıcılara değer sunmaya devam ediyor. Isıl performans testlerini başarıyla geçen çok hücreli NB model kuleler de artık sertifikalı olarak sunulabilmekte. Büyük kapasitelerde ya da dönemsel olarak tam kapasiteyle çalışılmadığı durumlarda tercih edilen çok hücreli soğutma kuleleri, işletme açısından optimum çözüm sunabilmekte. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre sertifikalı modellerini zenginleştiren Niba, ilerde yeni opsiyonları da sertifikalandırmayı planlamakta.

Ads.

Benzer Haberler