March 23, 2019

FERROLİ TÜRKİYE, YENİDEN YAPILANMA PROJESİ KAPSAMINDA BAŞLATTIĞI BÖLGESEL BAYİ TOPLANTILARINA SAKARYA’ DA DEVAM EDİYOR.

FERROLİ TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ ELÇİN TUNÇER: “FERROLİ GRUBUNUN EN HIZLI BÜYÜYEN VE EN BÜYÜK PAZAR PAYINA SAHİP ŞİRKETİYİZ”

Isıtma ve soğutma sektöründe tüketicilerin beğenisine sunduğu yüksek teknolojili ürünler ile dünyanın en prestijli markaları arasında yer alan Ferroli, Türkiye’ deki yeniden yapılanma çalışmalarını tamamlamak üzere.

Ülke genelinde “Sizi Önemsiyoruz” sloganı ile başlayan bölgesel bayi toplantılarının dokuzuncusunu geçtiğimiz günlerde İstanbul’ da tamamlayan Ferroli Türkiye, 11. Bölgesel toplantısı Sakarya’ da yapıldı.

Bu toplantılarla yetkili satıcıları ve teknik servisleri sürekli geliştirmeyi amaçladıklarını kaydeden Ferroli Türkiye Genel Müdürü Elçin Tunçer, Ferroli Grubu’ nun en hızlı büyüyen ve en büyük pazar payına sahip şirketi Ferroli Türkiye olduğuna dikkat çekerek “Önceliğimiz %100 müşterimemnuniyeti ve dünya çapındaki saygın marka değerimizi korumaktır.” diye konuştu.

150 yetkili satıcı, 190 satış noktası ve 191 yetkili servisi ile Türkiye genelinde hizmet veren Ferroli, 24 saat içerisinde servis hizmeti garantisi sunuyor.

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Bölgesel Ferroli Buluşmaları ise Trabzon, Rize, Edirne, Bolu, Ankara , Antalya ve Adana’da gerçekleştirilecek.

Ads.

Related Posts