March 21, 2019

Flexiva Bayileri 2017’deki Başarılarını Dubai’de Kutladı

Flexiva bayileri, yoğun ve başarılı geçen 2017 yılının yorgunluğunu, keyifli bir Dubai gezisi ile attı. Flexiva’nın kurum kültürü, felsefesi ile geliştirdiği güçlü bayi ilişkileri, 2017’de de meyvelerini verdi.

Flexiva Satış Müdürü Umut Uluçay, Flexiva’nın yükselen pazar hacmi ve bayilerinin gösterdiği yüksek performansı için şu sözleri söyledi: “Biz, batı ve doğuyu; yenilikçi, bilgiye saygılı, teknoloji geliştirmeye odaklı, adil ve sürdürülebilir gelişmeye odaklı bir anlayışla harmanladık. Şuna inandık; başarı kolektiftir. Bu ruhu yaratabildik ve aile fertlerimiz gibi gördüğümüz bayilerimizle paylaştık. Başarımız, bunun sonucudur. Yeni ürünlerimizin bilinirliğini ve tabii ki ciromuzu artırdığımız 2017 yılını, başarımızın paydaşları bayilerimizle birlikte, bir anlamda kutlamak istedik. Biz, inandığımız şeyi yapıyoruz ve bize inananlara teşekkür ediyoruz.”

Flexiva Dubai bayi birlikteliği programında, ilk etapta panaromik şehir turu yer aldı. Turda Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası görüldü. Programda 4×4 jeep’lerle çöl safarisi, çölde kum dağlarının üzerinden jeep’lerle geçtikten sonra gerçek bir Bedevi kampında yemek gibi ilgi çekici aktiviteler yer aldı.

Ads.

Related Posts