Ekim 14, 2019

Üntes VRF Yetkili Servislerine Uygulamalı Teknik Servis Eğitimi Verdi

Üntes VRF, Yetkili Servislerine Uygulamalı Hisense VRF Teknik Servis Eğitimi Verdi. Bu eğitimler neticesinde Üntes VRF ailesine katılan 20 servisle Üntes VRF Yetkili Servis sayısını 121‘e çıkartılarak servis organizasyonu genişletti.

Hisense’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes VRF, satış sonrasında müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için yetkili servislerine uygulamalı teknik eğitimler vermeye tüm hızıyla devam ediyor.

Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler birimi tarafından 13 – 17 Kasım 2017 tarihleri arasında Üntes Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen 2 farklı oturumdan oluşan eğitime 50 servis personeli katıldı. Eğitimlerde yetkili servisler bünyesinde çalışan teknisyenlerin, ürün ve teknik bilgi seviyelerinin arttırılması hedeflenmiştir. Ürün tanıtımlarının yanı sıra, cihaz kurulum, işletmeye alma, kumandaların tanıtımı, cihaz kontrolü, çalışma parametrelerini inceleme ve diğer elektromekanik ekipmanların çalışma fonksiyonları gibi konuların da yer aldığı eğitimde, katılımcılar ürünler üzerinde uygulamalı eğitim alma fırsatı elde ettiler.

Eğitimlere, Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler personelleri ile Hisense genel merkez satış sonrası hizmetlerinden Yang Renyuan’ da katıldı.

Eğitim sonunda, teknisyenlerin servis faaliyetleri ve eğitim konusunda görüş önerileri alındı ve katılım sertifikaları verildi.

Servislerin tam yetkili olarak Üntes VRF – Hisense’i temsil edebilmesinde verilen eğitimlerin önemini vurgulayan Üntes VRF Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Salih Çiçek “Servislerimize verdiğimiz teknik ve kişisel eğitimlerle, servislerimizin Türkiye genelinde standart kalitede hizmet vermesini sağlıyor, eğitimlerimizi sürekli kılarak her geçen gün karşılaşılan yeni teknik konular hakkında servislerimizi bilgilendiriyoruz.” dedi.

Enerji tasarrufu sağlayan, estetik, kullanıcı dostu ürünleriyle hizmet veren Hisense’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Üntes VRF eğitimleri önümüzdeki dönemlerde de devam edecektir.

Ads.

Benzer Haberler