March 21, 2019

Wavin Pilsa, ISK SODEX’de Yenilikçi Ürün ve Çözümlerini Sergileyecek

Wavin Pilsa, 7-10 Şubat tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ISK Sodex Isıtma&Soğutma ve Tesisat fuarında 14. Hall, E06 no’lu 171m2’lik alanda yerini almaya hazırlanıyor.

Şirket, su yönetimi, ısıtma ve soğutma, su ve gaz dağıtımı, atık su yönetimi faaliyet alanlarında sahip olduğu geniş ürün gruplarını ISK Sodex fuarında misafirlerine tanıtma şansı sağlayacak.

Plastik boru sektöründe yenilikleri daima kendilerinin pazara sunduğunu belirten Wavin Pilsa Genel Müdürü Fatih Asal’a göre “Bizi sektörde ayıran en temel özelliklerimizden biri her yıl pazara sunduğumuz yenilikçi ve bütünleşik çözümlerimizdir”. Şubat ayındaki ISK Sodex fuarında gerek üst yapı gerekse altyapıdaki ürünlerimizi eksik ürün gamı olmadan tüm bileşenleriyle standımızda sergileyeceğiz. Ürünleri pazara sunarken amacımız tek tedarik noktası olarak tüm talepleri karşılayabilmektir. Örneğin yağmur suyu yönetiminde toplamadan, ayırmaya, muayeneden, depolama ve tekrar kullanıma kadar uzanan tüm prosesleri kapsayan çözümler sunuyoruz. Yağmur suyu yönetiminde yer alan QuickStream Sifonik Sistem, Wavin Ayırıcılar, Tegra Menholler ve QBic Plus depolama ünitelerimiz günümüzde hayati önem taşıyan su kaynaklarının verimli kullanılmasına yönelik yenilikçi ve gelişmiş çözümler içermektedir.”

Wavin Pilsa, bina içi tesisat ve ısıtma uygulamalarında geleneksel PPR füzyon kaynaktan, çok katmanlı Tigris metal-plastik pressli sistemlere ve kaynak gerektirmeyen Hep2O push-fit sisteme kadar birçok farklı ürün ve birleştirme tekniklerini sektöre sunuyor. Isıtma&soğutma grubunda ise mobil sistemler ve yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan Pex ve Pe-RT boruların yanı sıra, Wavin Chemidro ile yerden ısıtma sistemlerinde tüm sistem bileşenleri ve teknik desteğiyle projelerde yer almaya başladı.

Diğer yandan Sessiz borunun ilk mucidi olan Wavin, bu segmentteki ürünlerini de fuar boyunca ziyaretçilere sunmaya hazırlanıyor. Üç katmanlı ve daha yoğun Wavin AS, siyah renkli ve tırtıklı ek parçalara sahip üç katmanlı SiTech+ ve yangın direnci artırılmış SiTech B1’den oluşan Wavin sessiz boru ürün gamı, tüm atık su projelerindeki taleplere cevap verebilecek niteliktedir.

Wavin Pilsa, sunduğu çözümlerin yanı sıra geçen sene lansmanını yaptığı akıllı telefon uygulaması, Wavin Academy eğitim merkezi, ustalara yönelik yarışmalar, sanal gerçeklik deneyimi ve diğer sürpriz aktiviteleriyle sektör profesyonellerini standında ağırlayacak. Ayrıca fuarda Çarşamba günkü forum alanında yapılacak konuşmalarda şirket Proje Müdürü Özhan Özer, Wavin Pilsa’nın mekanik tesisat sektörüne ücretsiz olarak sunduğu Wavin Bim/Revit paketleriyle ilgili dinleyicileri bilgilendirecek.

Ads.

Related Posts