Mayıs 21, 2019

Baymak The Big 5 Show Dubai Fuarındaydı

Dubai Big5 Fuarı’na ilk kez katılan Baymak, güneş enerji paket sistemleri, inverter klima, kombi, elektrikli su ısıtıcıları, merkezi ısıtma kazanları ve boiler gibi geniş ürün gamını sergiledi. Türk yapı ve inşaat sektörü açısından büyük önem taşıyan fuarda ısıtma-soğutma sektöründe tek marka olan Baymak, standında Birleşik Arap Emirlikleri Büyük Elçisi Can Dizdar, Dubai Konsolosu Erdem Ozan, Dubai Ticaret Müşaviri Hasan Onal, Dubai Türk İş Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Esen’i ağırladı.

Baymak ihracattaki başarısını yeni pazarlar ile büyütmeye devam ediyor. Son dönemde Milano, Frankfurt, Nijerya gibi birçok uluslararası fuarda katılımcı olan Baymak, bu yıl 26-29 Kasım tarihlerinde 38’incisi düzenlenen The Big 5 Show Dubai Fuarı’nda ısıtma – soğutma sektörünün Türkiye’den tek temsilcisi olarak yerini aldı.

Fuarda, 49 metrekare alanda, özel tasarlanmış standında geniş ürün gamından güneş enerji paket sistemleri, inverter klima, kombi, elektrikli su ısıtıcıları, merkezi ısıtma kazanları, panel radyatör ve boiler gibi ürünlerini sergileyen Baymak, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Baymak yöneticilerinin başta Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Bahreyn, İran, Fas ve Mısır’dan birçok kuruluşun sahibi, satın alma mühendisi, inşaat şirketi temsilcileri ve danışmanlarıyla yüz yüze görüşmeler gerçekleştirildiği fuarda, Körfez bölgesinin gelişen potansiyeline yönelik birçok iş birliğine yönelik adımlar atıldı.

59 ülkeden 2586 firmanın katıldığı The Big 5 Show Dubai Fuarı bu senede Dünya’da en çok ziyaretçi çeken yapı, inşaat ve enerji fuarı oldu. 142 farklı ülkeden gelen 100.000 kişiye yakın katılımcının ziyaret ettiği fuar, Ortadoğu başta olmak üzere, Afrika ve Asya’dan gelen ziyaretçilerin iş, ekonomi ve finans görüşmelerine de ev sahipliği yaptı.

Türk yapı ve inşaat sektörü açısından büyük önem taşıyan fuarda ısıtma-soğutma sektöründe tek marka olan Baymak, standında Birleşik Arap Emirlikleri Büyük Elçisi Can Dizdar, Dubai Konsolosu Erdem Ozan, Dubai Ticaret Müşaviri Hasan Onal, Dubai Türk İş Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Esen Nevzat Esen’i ağırladı.

Ads.

Benzer Haberler