İmbat’tan Sektörel Gelişime Destek

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, mesleki ve sektörel gelişimi desteklemek için Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) 2018 eğitim programına sponsor oldu.

Sektörün ihtiyaçlarını tespit etmek ve bu ihtiyaçları karşılamak, sektörü her zaman bir adım ileriye götürmek amacıyla faaliyet gösteren Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, sektörde faaliyet gösteren herkesin kendini geliştirmesi için eğitim ve bilgi paylaşım etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor.

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, başarıyla tamamlanan geçmiş dönem çalışmalarının ardından 2017-2018 eğitim dönemi için harekete geçen derneğe destek sunuyor. İmbat, “TTMD Eğitim Semineri” başlığı altında, tüm sektör üyelerine yönelik gerçekleşecek etkinliklerin desteklenmesi için sponsorluk desteği sağlıyor.

Sektörel gelişimin, bireysel gelişimle gerçekleşeceğine inandığı belirten İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Genel Müdürü Nuriye Gümrükcüler, hem kendi gelişimi hem de sektörün ilerlemesi adına tüm meslektaşlarını, firmaları ve sektör çalışanlarını, dernek eğitimlerini desteklemeye davet etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − thirteen =