ALARKO CARRİER, OYAK RENAULT FABRİKASINDA EĞİTİM VERDİ

Alarko Carrier, Türkiye’nin önde gelen otomobil üreticilerinden Oyak Renault’nun Bursa fabrikasında, yeni projeler departmanına eğitim verdi.

Alarko Carrier Hassas Kontrollü Klimalar Ürün Yöneticisi Merve Nama Ünsaç tarafından gerçekleştirilen eğitimde, sistem odalarındaki cihaz değişimiyle ilgili karşılaştırmalar, ürün seçim kriterleri ve “indirect free cooling” çözümleri anlatılarak, firma yetkililerine detaylı bilgi aktarıldı. Fabrikada aktif çalışmakta olan sulu kondenserli DX tip Free coolingli hassas kontrollü klimaların çalışma mantığı ve yeni mahaller için uygunluğu irdelendi.

Alarko Carrier Bölge Sorumlusu Koray Kekeç tarafından organize edilen toplantıda, mevcut ihtiyaca yönelik en doğru çözümler ve son teknoloji ürünler tanıtıldı. Bursa Oyak Renault fabrikasında, hassas kontrollü klimalar dışında, 1.000’i aşkın Toshiba ve Alarko Carrier split ve ticari tip klima bulunuyor.

Alarko Carrier, 25 yılı aşkın süredir veri merkezleri, sistem odaları, laboratuvarlar gibi, hassas iklimlendirme ihtiyacı olan noktalara ürün tedariği ve teknik destek sağlayarak; iklimlendirmenin her alanında müşterilerinin ihtiyacını karşılıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 − 6 =