Nisan 20, 2019

Baymak Connect İstanbul ve Ankara’da Bayilere Tanıtıldı

En yeni teknolojileri inovatif ürünleriyle buluşturan Baymak, Connect Oda termostatını İstanbul ve Ankara’da düzenlenen iki büyük toplantı ile bayilerine tanıttı. 700’e yakın katılımın olduğu toplantıda bayiler, Connect Oda termostatını birebir deneyerek yenilikler konusunda bilgi aldılar.

Avrupa teknolojisini Türkiye taşıyan Baymak yeni ürünü Connect Oda termostatları ile eski yeni fark etmeksizin her kombinin istenen yerden akıllı cihazlar üzerinden yönetilmesine olanak veriyor. Baymak Connect’in tanıtımı için düzenlenen İstanbul ve Ankara bayi toplantılarında katılımcılar; tüketiciler için enerji tüketiminde tasarruf sağlayan gereksiz doğalgaz harcamalarının önüne geçen, ürünü ve çalışma sistemini birebir inceleme fırsatı buldu.

Baymak CEO’su Ender Çolak’ın sunumuyla gerçekleşen bayi toplantılarında ürün özellikleri, çalışma alanları ve ürünün kullanılarak tanıtımı yapıldı. Cep telefonundan canlı bağlantı yapılarak ürünün çalışması ve program özellikleri Apple tv aracılığıyla tüm konuklara yansıtılarak yapılan işlmler canlı olarak gösterildi. Ayrıca bağlı olan kombiye bir örnek yapılarak eğrişim sağlanarak müdahale işlemleri yapıldı. Akıllı telefon üzerinden günlük ve haftalık program yapılarak bulunduğu yerdeki dış hava sıcaklık değerleri hakkında bilgi verildi. Kurulum öncesinde aplikasyon için play store lardan Baymak Connect indirilerek kurulması ve yüklenmesi izah edildi.

Evin sadece gerektiği ölçüde ısınmasını sağlayan enerji tüketimiyle, gereksiz doğalgaz harcamalarının önüne geçen Baymak Connect hayatı kolaylaştırıyor. Baymak Connect akıllı oda termostatı ile evin sıcaklığı istenilen yerden, akıllı telefon ya da tablet üzerinden ayarlanabiliyor. Kullanıcılar bu sayede %30’a varan oranlarda tasarruf etme imkanına sahip olabiliyor.

Baymak Connect oda termostatı kurulum aşamasında mekan içerisinde kombi, modem ve yüklenen aplikasyon aracılığıyla akıllı cihazınızın birbirleriyle istenen yerden ve mesafeden bağlantı kurmasını sağlıyor. Böylece kombinizi mekan içerisinde bir kumanda gibi kullanabilir veya dışardan bağlanarak mekan ısınızı istediğiniz düzeye getirebilirsiniz. Sürekli güncellenen hava durumuna tahminlerinde göre sizi bilgilendiren Baymak Connect ile her gün sıcaklık ayarlamak yerine, günlük ve haftalık programlama da yapabilirsiniz.

Avrupa teknolojisini yenilikçi ürünleri ile Türkiye’ye taşıyan Baymak’ın akıllı oda termostatına tüm bayilerinde ve Orange Store’lardan ulaşabilirsiniz.

Ads.

Benzer Haberler