Ocak 15, 2019

WARMHAUS’TAN BURSA FİLARMONİ ORKESTRASI’NA DESTEK

Warmhaus, sanata ve sanatçıya destek vermeye devam ediyor. Warmhaus, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası tarafından düzenlenen “Dünya Yıldızları” konserine altıncı kez sponsor oldu.

Reklam

21 yıllık tecrübesiyle 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan, ısıtma sektörünün global oyuncusu Warmhaus, Bursa Filarmoni Orkestrası’nın etkinliklerine destek olmaya devam ediyor. Warmhaus; Almanya’nın tanınmış keman sanatçılarından, Röhn ailesinin üçüncü kuşak temsilcisi keman virtüözü Daniel Röhn’ün, Endonezya asıllı şef Adrian Prabava eşliğinde sahne aldığı konsere sponsor oldu. 11 Ocak Perşembe akşamı saat 20:00’da Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserin ardından, Warmhaus yönetimi ve sanatçılar Warmhaus tarafından organize edilen özel yemek kapsamında Bursa Sheraton Otel’de bir araya geldi.

Konserde Gustavo Dudamel, Riccardo Muti, Lorin Maazel gibi tanınmış şeflerle birlikte çalışmış ünlü keman virtüözü Röhn, Prokofiev’in 1 No’lu keman konçertosunu Bursa Filarmoni Orkestrası eşliğinde çaldı. Konserde ayrıca Çaykovski’nin en sevilen eserlerinden 5 No’lu senfonisi de çalındı.

Reklam

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − eight =