Eylül 23, 2018

TURİZM SEKTÖRÜNÜN TERCİHİ TASARRUFLU BAYMAK ÜRÜNLERİ

Türkiye genelinde 2 binden fazla markalı projede yer alan Baymak, turizm sektöründe de enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli ürünleri, ısı pompası ve fotovoltaik sistemler ile tercih ediliyor.

 İklimlendirme sektörünün öncü markalarından Baymak, enerji tasarrufu sağlayan, verimi yüksek ve yenilenebilir enerjiye odaklanan ürünleriyle turizm sektörünün de tercihi oldu. Türkiye’de turizmin göz bebeği Antalya’da Grand Ring Hotel, Ocean Eftalia, Maxx Royal Belek, Haydarpasha Palace ve J’adore Deluxe Hotel&SPA %111,3’e varan enerji verimliliği sağlayan Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan, ısı pompası ve güneş kollektörlerini tercih etti.

Grand Ring Hotel – Antalya

Antalya, Beldibi’nde BGS Turizm Yatırım tarafından yapılan Grand Ring Hotel, 232 oda ve 464 yatak kapasitesine sahip. Proje kapsamında; yüzme havuzu, güneşlenme terası, restoran, barlar, sinema salonu, toplantı salonu, çocuk oyun alanları bulunuyor.

Toplam 17 bin 500 metrekare kapalı alana sahip projede Baymak, hibrit proje çözümü sunarak 180 güneş kolektörü, 10 boyler ile 12 Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazanın satışını gerçekleştirdi.

Ocean Eftalia – Antalya

Eftalia Hotels Group otellerinin en yenisi olan Antalya’daki Ocean Eftalia, yüzme havuzu, SPA merkezi, çocuk eğlence evi ve sosyal alanlarıyla 816 oda ve 2 bin 500 yatak kapasitesine sahip.

Daha önceki otellerinde de ısıtma sistemleri konusunda Baymak ürünlerini tercih eden Eftalia Hotels Group’un 120 bin metrekare kapalı alana sahip projesinde toplam 15 adet ısı pompası kullanıldı.

Maxx Royal Belek – Antalya

Özel tasarıma sahip Maxx Royal 100 metrekarelik 133 suit, 185 metrekarelik 84 aile suiti, 59 laguna, 15 beach villası ile toplam 291 odaya sahip. Otelde ayrıca 6 alakart restoran ve 4 bar yer alıyor.

Maxx Royal’in yeni bölümleri için 6 adet 65 kW Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan, boyler ve frekans kontrollü yüksek verimli sirkülasyon pompası kullanıldı.

Maxx Royal Belek – Antalya

Güneyin gözde otellerinden 27 bin 615 metrekare üzerinde faaliyet gösteren Haydarpasha Palace konukların kullanım suyu ihtiyacı için 250 adet güneş kollektörü için Baymak’ı tercih etti.

J’adore Deluxe Hotel&SPA – Antalya

Side’de 12 ay boyunca açık olan J’adore Deluxe Hotel & SPA bireysel konaklamanın yanı sıra 500 kişi kapasiteli toplantı salonu ve farklı aktivitelere uygun alanlarıyla kongre turizmine yönelik de hizmet veriyor.

J’adore Deluxe & SPA otelin ısıtma sistemi 5 adet Lectus duvar tipi yoğuşmalı kazan, 150 adet güneş kollektörü ve 4 adet ısı pompası ile Baymak’a emanet edildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × four =