March 23, 2019

PROTEK MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİK SİSTEMLERİ,  YAPI FUARI’NDA BU SENE YERİNİ ALIYOR

Protek Mühendislik ve Teknolojik Sistemleri, 35 Kişilik uzman kadrosu ile 2005 yılından Türkiye ve birçok bölge ülkesinde faaliyet göstermektedir. Elektrik – Mekanik ve İnşaat işleri kapsamında komple YANGIN KORUNUMU ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ konusunda çözüm üretmektedir. Kendi konusunda uzman yaklaşık 20 firmanın tedarikçisi olarak projelendirme , malzeme temini, mühendislik, gereğinde anahtar teslim montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.

Yapı Fuarı olması nedeniyle ağırlıkla mimari-inşai çözümler olan sertifikalı YANGIN ve DUMAN PERDELERİ , Yangın Durdurucu izolasyon ürünleri yanısıra Otomatik Algılama ve Söndürme Sistemleri konusunda bazı çözümlerini sunacaktır. PRO227 Marka gazlı söndürme  sistemlerini ve PROTEC marka Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri , ATEIS Acil Anons Sistemlerini , LVT (Levahot) marka Mutfak Davlumbaz söndürme Sistemleri , FOGTEC Susisi (watermist) söndürme  de sunacaktır.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 8 – 12 Mayıs 2018 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecektir. PROTEK Mühendislik ve Teknolojik Sistemleri, Yapı Fuarı’nda, Stand Hall10 No: K212’dedir.

Ads.

Related Posts