Nisan 20, 2019

PROTEK Mühendislik ve Teknolojik Sistemler, PROSES EMNİYET SEMPOZYUMUNDA yerini alıyor

PROTEK Mühendislik  , Elektrik – Mekanik ve İnşaat işleri kapsamında komple YANGIN KORUNUMU ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ konusunda çözüm üretmektedir. 35 kişilik uzman kadrosu ile 2005 yılından beri Türkiye ve bir çok ülkede faaliyet göstermektedir. Kendi konusunda uzman yaklaşık 20 firmanın tedarikçisi olarak projelendirme , malzeme temini, Mühendislik, gereğinde anahtar teslim montaj ve bakım hizmetleri vermektedir

Özellikle ENDÜSTRİYEL ( Boya , İlaç , Mobilya, Otomativ ,Gıda , Metalurji ve Depolama vb ) , DATA CENTER ve  ENERJİ merkezi vb tesislerde FM , ALIANZ gibi uluslararası sigorta firmalarının istekleri de dahil NFPA ve/veya EN standartlarına uygun yapılan anahtar teslim tamamlanmış bir çok referansa sahiptir. Dünyada helen tek hacimde en büyük hacimli depo tam otomatik depo kabul edilen Kocaeli Başiskele’de kurulu Hayat Kimya Lojistik merkezi  ( H=46m 600.000m3 hacim) tamamen “yanmaz atmosfer “ aktif oksijen azaltma yöntemi Yangın önleme sistemini Wagner firması ile birlikte tesisini sağlamıştır.

Sprinkler, köpüklü, gazlı , su-sisi vb. söndürme sistemleri ile  Hassas Yangın -Duman Algılaması, Kamera ile  dahil alev-duman algılama , her türlü gaz  kaçak algılaması , ısı ve duman bir çok farklı alternatif teknoloji ile erken algılama Sistemleri temin etmektedir.  Entegre olarak Otomatik Algılama ve Söndürme Sistemleri konusunda uzmandır.  Bu çözümlerini gerektiğinde Yangın kapıların da alternatif olabilen ve Yangın kompartmanı oluşturmak için YANGIN ve DUMAN PERDELERİ de yaygın olarak uygulamaktadır.

Bu sempozyumda Protec Cirrus Hidrid tip dünya’da tek çift sensörlü hem duman ve hem yangın dedektörü ile PRO227 Marka temiz gazlı söndürme  sistemlerini , Masteco Sprinkler , PROTEC marka Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri , ATEIS Acil Anons Sistemlerini , LVT (Levahot) marka Kimyasal ve Mutfak Davlumbaz söndürme Sistemleri , FOGTEC Susisi (watermist) söndürme  de sunacaktır.

PROTEK Mühendislik ve Teknolojik Sistemler, 14-15 Mayıs Green Park Hotel-Pendik Stand No:25

Ads.

Benzer Haberler