Kasım 20, 2018

Türkiye’nin En Büyük Şehir Hastanelerinden Olan Etlik Şehir Hastanesi de Systemair HSK Uzmanlığını Tercih Etti

Ankara Keçiören’de Etlik yakınlarında, 1.071.885 m2 arazi üzerinde, büyük bir kentsel gelişim projesi olarak inşa edilen Etlik Şehir Hastane Projesi kapsamında, bir sağlık kompleksi, medikal bir otel, iki helikopter pisti, bir üniversite, bir trijenerasyon santrali (elektrik, ısıtma ve soğutma enerjisi üreten birleşik bir enerji üretim sistemi) ve bir ticari bölge yer alacak. 3566 yatak kapasitesine sahip olacak Etlik Şehir Hastanesi, Ankara’daki mevcut altı devlet hastanesinin yerini alması planlanıyor.

Reklam

Systemair HSK, şehir hastanelerinde konusunda deneyimini ve uzmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi. Systemair ürünleri kalite ve teknik özelliklerinin yanında, tasarımdan uygulamaya giden uzun süreçteki hizmetlerinin de sonucunda, Türkiye’nin en büyük hastanelerinden olan Etlik Şehir Hastanesi de Systemair HSK uzmanlığını tercih etti. Şu ana kadar Eskişehir, Elâzığ, Kayseri, Isparta, Bilkent, Adana, Mersin’le birlikte Etlik Şehir Hastanesi projesi Systemair ürünlerini tercih eden 8. şehir hastanesi oldu.

Ürün ve hizmet kalitesine güven, hastane iklimlendirmesi konusunda uzmanlığını kanıtlayan Systemair HSK, “Tasarım aşamasından süreç sonuçlanana kadar müşterilerimizin yanındayız.” vizyonu ile projelerine devam ediyor.

Etlik Şehir Hastanesi’nde kullanılan klima santralleri ile birlikte, toplamda şehir hastaneleri projelerinde Systemair tarafından sağlanan 2419 klima santrali bulunuyor.

Reklam

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × two =