Eylül 20, 2019

Duyar Vana, Trakya Üniversitesi 27. Bahar Konferansına Katılım Sağladı

Duyar Vana, 3 Mayıs günü Trakya Üniversitesi ve Edirne Makine Mühendisleri Odası tarafından organize edilen Bahar Konferanslarına katılarak sunumlarını gerçekleştirdi. 

Duyar Vana A.Ş. olarak ve iştiraki olan OES Ozon ve Çevre Teknolojileri A.Ş. firmasının da katılımıyla Üniversite-Sanayi İş Birliği stratejisi çerçevesinde Trakya Üniversitesinde gerçekleştirilen 27. Bahar Konferansları etkinliğine katılım sağladı. Trakya Üniversitesi ve T.M.M.O.B. Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği bu etkinlikte Duyar Vana adına İş Geliştirme Müdürü Mehmet ÇİM tarafından Yangın, Sulu Yangın Söndürme Sistemleri, Sprinkler, Alarm Vanaları ve Sistem Vana ve Ekipmanları konularında eğitim gerçekleştirildi. Ayrıca iştiraki olan OES Ozon Genel Müdürü Okan ŞENGÜL tarafından da “Ozon ve Çevre Teknolojileri ve Geleceği” konusunda eğitim gerçekleştirildi.

Trakya Üniversitesi akademisyenleri ve genç mühendis adaylarının yoğun ilgisiyle karşılaştıkları bu etkinlikte genç mühendis adayı arkadaşları ile bilgi alışverişinde bulunarak onların sorularını cevapladılar.

 

Ads.

Benzer Haberler