Norm Teknik; “Türkiye tarihine yön veren projelerde tercih edilmiş olmak en büyük gurur kaynağımız”

Norm Teknik A.Ş. Kurumsal İletişim ve Marka Pazarlama Uzmanı Merve Durmuşoğlu: “Marmaray (Boğaz Demiryolu Geçişi) Projesi, Avrasya Tüneli Projesi ve İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) Projesi’nin yangın korunum sistemleri ve mühendislik hizmetleri tedarikçisi olmak bizleri gururlandırmaktadır.”

Proesyonel mühendislik kadrosu, Türkiye ve yurt dışında ulusal ve uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun gerçekleştirdiği birçok nitelikli proje ile yangın korunum sistemleri alanında lider firmalardan olan Norm Teknik A.Ş., yüksek kalitede tasarım ve imalatı kapsayan mühendislik, projelendirme, ürün temini, devreye alma, bakım hizmetlerini sistemler ile buluşturarak yenilikçi vizyonunu sürdürmektedir. Yangın korunum sektörüne kazandırdığı birçok mega proje ile sektöre katkı sağlamaya devam eden Norm Teknik A.Ş. için Türkiye tarihine yön veren projelerde tercih edilmiş olmak en büyük gurur kaynağıdır.

Doğu ile Batı medeniyetini birleştiren, tarihe tanıklık etmiş eşsiz şehir İstanbul’da hayata geçirilen ve ulaşım sorununa çözüm getiren, Cumhuriyet tarihimizin en önemli mega projeleri arasında yer alan modern ipek yolu: Marmaray (Boğaz Demiryolu Geçişi) Projesi, yılın projesi: Avrasya Tüneli Projesi ve dünyanın en büyük havalimanı projesi olacak İstanbul Yeni Havalimanı (İGA) Projesi’nin yangın korunum sistemleri ve mühendislik hizmetleri tedarikçisi olmak bizleri gururlandırmaktadır.

Türkiye ulusal ekonomisine yeni bir soluk getirerek ülkemizin gelişim sürecine ivme kazandıran bu mega projelerin yangın korunum sistemlerinde imzamızın olmasından ve ülkemize katkı sağlamaktan dolayı da oldukça mutluyuz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − one =