Eylül 20, 2019

Azerbaycan’daki Duyar Vana Tek Yetkili Distribütörü Polymart Duyar Ürünlerinin Tanıtımını Gerçekleştirdi

26 Temmuz tarihinde Bakü Boulevard Hotel’de gerçekleştirilen tanıtım toplantısında,  Duyar Vana’nın Azerbaycan’daki tek yetkili distribütörü Polymart Duyar ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Toplantıya Duyar Vana’dan İhracat Müdürü Hüseyin Gümrükçü ve Bölge Satış Yöneticisi Deniz Unutmaz katılırken Polymart firma yetkilileri de katılım sağladı.

Duyar Vana İhracat Müdürü Hüseyin Gümrükçü tarafından gerçekleştirilen ürünlere ait teknik sunumda yangın ve söndürme sistemleri hakkında katılımcılara bilgiler sunuldu.

Duyar Vana İhracat Müdürü Hüseyin Gümrükçü “Ürünlerimizi Azerbaycan’da sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu çalışmaların ilerleyen süreçte daha da aktif olacağına ve gelişeceğini umuyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Katılımcılara “Yangın Ağacı” adı verilen Duyar Vana yangın sistemleri ürünlerinin bulunduğu ürün standı gösterildi. Stand içerisinde yer alan sprinkler, ıslak alarm vanası, test & drenaj vanası, NRS vana ve OS&Y vana ürünleri hakkında teknik bilgiler ve çalışma prensipleri hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Ayrıca “Vana Ağacı” adı verilen ürün standı da katılımcılara gösterildi. Stand içerisinde statik ve dinamik balans vanalarına ek olarak küresel vana ve sürgülü vana ürünleri yer alıyor.

Duyar Vana bugün ürünlerini dünya çapında 70’den fazla ülkeye ihraç ederek sektörün lider firması olma unvanını korumaktadır.

Ads.

Benzer Haberler