TÜRKİYE TARİHİNE YÖN VEREN PROJELERİN TERCİHİ NORM TEKNİK A.Ş.

Cumhuriyet tarihinin tek noktaya yapılan en büyük yatırımı olan STAR RAFİNERİ Projesi, yıllık 10 milyon ton ham petrol işletme kapasitesi ile “Türkiye`nin ilk Stratejik Teşvik Belgesini” alan proje olma özelliği taşıyor.

21 yıllık sektör tecrübesi ile Türkiye ve yurtdışında gerçekleştirdiği sayısız nitelikli proje ile yangın sektörüne katkı sağlamaya devam eden Norm Teknik A.Ş., dünya çapında saygınlığa sahip markalarla yürüttüğü iş birlikteliği sayesinde doğru çözümlenmiş ürünleri hızlı tedarik ağıyla projelerle buluşturmaktadır. Norm Teknik A.Ş., STAR RAFİNERİ Projesi kapsamında Teknolojik HVAC Ekipmanları ile yer almıştır.

“En İyi Mevcut Teknikler” esas alınarak mühendislik tasarım aşaması tamamlanan proje Türkiye’nin işlenmiş petrol ürünü ihtiyacının %25’ini tek başına karşılayacak olması ile ülkemizin rekabet gücüne ivme kazandırmayı hedeflemektedir.

“Biz Norm Teknik A.Ş. olarak, Türkiye`nin Yıldızı STAR RAFİNERİ Projesi`nde Teknolojik HVAC Ekipmanlarımız ile yer almaktan ve ülkemize katkı sağlamaktan dolayı oldukça mutluyuz.”

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − nine =