Mayıs 25, 2019

MÜKAD BOREAS BULUŞMASI

MÜKAD Ekim ayı ziyaret programı kapsamında  BOREAS A.Ş.ile buluştu.İstanbul seyahati esnasında ziyaret etmek istedikleri BOREAS A.Ş. firması yetkilileri ‘’İstanbul trafiğinde ve saati kısıtlı bir programda ayarlama yapmak zor olabilir biz sizin bulunduğunuz yere gelelim.’’ deme nezaketini gösterdiler.

BOREAS A.Ş.Pazarlama Müdürü Ezgi TEMOÇİN ile Esma Sarıaslan ve Züleyha Özcan İstanbul Tarihi Pera Palas Otel de buluştular.

Kuruluşundan bu yana MÜKAD’ı yakından takip ettiklerini ve BOREAS ailesi olarak bu oluşumu desteklediklerini belirten Ezgi Temoçin ‘e yetkililer Üniversite yapılanmaları hakkında bilgi verdi.Ve bu organizasyon içerisinde Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerinde okuyan genç kızlarımıza staj yeri bulma konusunda ve teknik ihtiyaçları konusunda destek istediler. Ayrıca  yayına çıkacak dergi ve bültenlerinden bahsettiler.Dergilerinin sektörün tüm bileşenlerine açık olduğunu, ürün tanıtımı, teknik bilgi, röportaj  anlamında birlikte çalışmak istediklerini bu dileklerini yazılı olarak ta bildireceklerini ilettiler.

Ezgi Temoçin  BOREAS A.Ş. nin MÜKAD’ı ve çalışmalarını  takip ettiğini ve çalışmalarını desteklediklerini ,MÜKAD’ın bu taleplerinin de yetkili kurullarında tekrar değerlendirilerek , olumlu geri bildirim yapılacağını ümit ettiğini bildirdi.

Mükad’ın  tüm mühendislik  disiplinlerine açık bir dernek olduğu ve AÇIK Grubundaki diğer firmalar da dahil olmak üzere kadın mühendisleri ve yöneticileri de derneğimize üye olmaya davet edildi.

Ads.

Benzer Haberler