NORM TEKNİK A.Ş. ÜRÜN PORTFÖYÜNE İKİ YENİ İSİM EKLEDİ


Başarı grafiğini 2018 yılında birçok mega projeye hayat vererek sürdüren NORM TEKNİK A.Ş., ürün ve hizmet kalitesine ivme kazandırabilecek yeni ürünleri portföyüne ekleyerek 2019 yılına merhaba diyor.

Günümüzde yükselen bir trend içerisinde kullanım alanı bulan ve geleceğe dönük performans tabanlı Yangın Söndürme Sistemleri konusunda lider olması öngörülen Yüksek Basınçlı Yangın Söndürme Sistemleri`ne (High Pressure Water-Mist System) 1 Ocak 2019 itibarı ile DANFOSS SEM-SAFE ürünlerini de dahil ederek Türkiye pazarına sunacak olan NORM TEKNİK A.Ş., yüksek kaliteye sahip ürünler ve çözüm yöntemlerinin sektörümüze nitelikli yangın projelerinin kazandırılması için oldukça önemli olduğunu belirtti.

2019 yılının bir diğer güzel gelişmesi ise Gazlı Söndürme Sistemleri alanında KIDDE UK ürünlerinin NORM TEKNİK A.Ş. ürün portföyüne eklenmesi olmuştur. Özellikle hızlı bağlantılı pnömatik hatları ve fix konnektörlü elektriksel bağlantıların montaj ve bakım sürelerinde avantaj sağlaması beklenmektedir.

NORM TEKNİK A.Ş. görünen o ki genişleyen ürün ve marka portföyü ile Türkiye ve uluslararası arenada daha etkin hizmet sunma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + eighteen =