MÜKAD 20-12-2018 TARİHİNDE ANKARA ODTÜ VİŞNELİK TESİSLERİNDE BİR TANITIM KOKTEYLİ DÜZENLEDİ.

Tanıtım Kokteyli  125 kişinin üzerinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Programın açılışı ve akışı Tiyatro Sanatçısı  Göktan Güçlü tarafından yürütüldü. Açılış konuşmasının ardından Başkan Esma Sarıaslan  derneğin kuruluşunu,amacını bugüne kadar yaptığı çalışmaları , Çalışma Komisyonlarını ve hedeflerini anlatan bir konuşma yaptı.

Ardından Tanıtım Kokteyl’ini destekleyen firmalara  anı  ve teşekkür amaçlı  olarak düzenlenen ‘’Katılım Sertifikaları’’ sunuldu.

Mükad’ın kurucuları mekanik Tesisat sektörünün mühendis  kadınları olduğu için katılımda mekanik tesisat sektörünün bileşenleri çoğunlukta idi. Ancak İnşaat Firmaları , Mimari Firmalar , Elektronik Firmaları, Medikal Firmalar , Savunma Sanayi Temsilcileri , Ulaştırma Sektörünün Temsilcileri,Makina İmalatçıları ,İş Güvenlik Firmaları ,Bazı Bakanlıkların İnşaat Dairelerinde görevli  mühendis ve mimarları da tanıtım kokteylinin bileşenlerindendi. Bu da MÜKAD’ın  hedeflediği büyük Çatı dernek oluşumunu kurgulamaya başladığının göstergesi idi.

Ayrıca Ankara’daki Devlet ve Vakıf  Üniversiteleri de Dekan , Öğretim görevlisi ve Öğrenci Topluluklarının Başkanlıkları düzeyinde katılım sağladı.

Ülkemizin ve iş dünyasının 17 değerli firması tarafından tanıtım kokteyli desteklendi. Mükad bu destekleri burs fonuna aktardı. Mükad yetkilileri önümüzdeki günlerde bursiyerleriyle tanışacak olmanın heyecanını yaşıyorlar.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − two =